logo
dollar
euro

Зима в Полтаві, як завжди, почалася несподівано – важко пройти і проїхати

15:43 09.12.2013 eye 2542
Зима в Полтаві, як завжди, почалася несподівано – важко пройти і проїхати

Сьогодні по обіді снігу побільшало і полтавці вже почали обговорювати стан доріг в місті.

Зокрема, один з користувачів Фейсбук написав: "Поки дійшов додому з роботи, бачив дві аварії, і чималий затор між першою міською лікарнею та Огнівкою, хотілось би ще побачити і комунальників, але мабуть ще не час їм виїжджати?".

На жаль, інформації про те, де зараз працюють комунальник, немає. На сайті міської влади «постять котиків», тобто розповідають про міський позитив, який не має, насправді, прямого відношення до роботи влади обласного центра. І немає жодного реагування на те, що хвилює наразі кожного містянина.

На початку жовтня, міська влада повідомляла, що комунальне підприємство "ПМШЕД" для зимового утримання вулично-дорожньої мережі до переобладнання підготовило 62 одиниці снігоприбиральної техніки: 10 піскорозкидачів, 3 солерозкидачі з відвалом, по 3 автогрейдери і бульдозери, 10 навантажувачів і один фронтальний навантажувач.

Крім того, начальник управління житлово-комунального господарства міськвиконкому Сергій Сінельник повідомляв, що проведено конкурсні торги на закупівлю трьох колісних тракторів МТЗ-82.1 Беларус із щіткою дорожньою і відвалом типу "Борекс-2264" на загальну суму 585 000 грн. Також оголошено конкурсні торги на закупівлю трьох солерозкидачів. На їх придбання передбачено 3 328,43 тис.грн. із міського бюджету.

Доповідалось, що загальна кількість підготовленої комунальної техніки для переобладнання та роботи в зимовий період в Полтаві складає 85 одиниць.

Хотілось би побачити  її на вулицях, а не на папері чи на сайті міськвиконкому.


Наверхнаверх