logo
dollar
euro

На Slando полтавці можуть купити "шматочок" Леніна

14:44 09.12.2013 eye 1489
На Slando полтавці можуть купити "шматочок" Леніна

Тільки вчора пам’ятник Леніну в Києві став жертвою народного гніву, а вже сьогодні о 12.26 його шматки  виставлені на SLANDO під номером 120295209.

Ціна залежить від "частини тіла та ваги". За долоню, яка важить 13 кг, правлять 1000 грн, за "шматочок" руки, вагою 17 кг, –  750 грн. Шматки ніг і тулуба приватна особа  продає на вагу – 50 гривень за кіло.  Про голову кажуть, що вона – безцінна. На неї проводиться певний аукціон: закликають покупців  пропонувати свою ціну.

Продавець Леніна дає  навіть довідку для зацікавлених. "Пам'ятник знаходився на бульварі Шевченка в Києві з 5 грудня 1946 року. Монумент був виготовлений з рідкісного матеріалу - карельського кварциту, з нього будували Мавзолей у Москві. Автор пам'ятника - скульптор Сергій Меркуров".

До речі, Ірена Карпа, письменниця, співачка, журналістка та телеведуча, яка вчора відзначала свій день народження на своїй сторінці в ФБ написала: "Голова Леніна - найкращий подарунок на мій День народження". Вірогідно прихильникам Карпи "безцінна" голова Леніна виявилась не по кишені.


Наверхнаверх