logo
dollar
euro

Екологи добились призупинення роботи кременчуцького ТОВ "АВМ АМПЕР"

13:27 09.12.2013 eye 1156
Екологи добились призупинення роботи кременчуцького ТОВ "АВМ АМПЕР"

Державна екологічна інспекція у Полтавській області провела планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства кременчуцьким підприємством – ТОВ "АВМ АМПЕР".

Під час її проведення виявлено, що відсутні дозвіл та ліміт на утворення й розміщення небезпечних відходів.  З огляду на  це, керівнику підприємства надано припис щодо усунення виявлених порушень.

Однак, ТОВ "АВМ АМПЕР"  протягом тривалого часу не реагував на припис екологів. Держекоінспекцією провела позапланову перевірку, якою  зафіксоване утворення небезпечних відходів (І-ІІ класів небезпеки) і відсутність дозволу на розміщення та ліміту на утворення і розміщення небезпечних відходів на 2013 рік.

Держекоінспекція  звернулась до Полтавського окружного адміністративного суду, яким винесено рішення про тимчасове зупинення діяльності підприємства.

Для довідки: Відходи сфер виробництва і сфери споживання в залежності від фізичних, хімічних  і  біологічних характеристик всієї маси відходу або окремих  його інгредієнтів поділяються на чотири класи небезпеки: І- й клас - речовини (відходи)надзвичайно небезпечні; ІІ-й клас - речовини (відходи) високо небезпечні; ІІІ-й клас- речовини (відходи) помірно небезпечні; ІV-й клас - речовини (відходи) мало небезпечні.

Про підприємство: ТОВ "АВМ АМПЕР " - підприємство , створене в 1999р. на базі Кременчуцького заводу комунального устаткування (існує з 1943р.). Виробляє електроустаткування з передачі та розподілу електроенергії в таких галузях промисловості як енергетика , гірничо -металургійний комплекс , нафтогазодобування і переробка , промислове та цивільне будівництво тощо.


Наверхнаверх