logo
dollar
euro

Полтавці підтримують евромайданівців Києва коштами та харчами

14:08 08.12.2013 eye 615
Полтавці підтримують евромайданівців Києва коштами та харчами

До Києва з Полтавщини передають численні продуктові пакети, кошти та одяг для мітингувальників столичного евромайдану.

Про це 8 грудня повідомив голова Полтавської обласної організації ВО "Свобода" Роман Чабановський.

Свободівець зазначив, що різного роду підтримку для столичного Евромайдану полтавці передають навіть з найменших сіл области.

Польва-кухня-Палацу-Свободи
"Неоціненною є підтримка мітингувальників самими киянами, однак чи не найважливішою є реакція з регіону. Щоденно на десятках майданів Полтавщини люди передають через тамтешніх організаторів до Києва кошти, одяг і харчі. Передові у цій справі звичайно Полтава і Кременчук. Щоразу наші делегації привозять чималі клунки. До прикладу, два автобуси з Кременчука приїхали напівзаповнені людьми, однак инші частини їхніх салонів були зайняті продуктами. Із Полтави частіше передають одяг, зокрема нові пари шкарпеток. Із обласного центру також привезли більше сотні кілограмів меду.

Кухня-у-Палаці-Свободи

Прикметно, що нещодавно до нас звернулися діяспоряни з Торонто, розповівши, що відправили делегата з певною сумою коштів для столичного Евромайдану. Уся ця допомога неймовірно важлива для нас, однак не лише у матеріальному значенні, а більше як свідчення братерства, єдности нації, взаємодопомоги, "нетвояхатазкрайности", відповідальности, спільности мети. Такий тил додає нам снаги, примножує сили для подальшого протистояння бандитському режиму. Народ України єдиний у своєму прагненні змінити буття, виправити тимчасову помилку й позитивно вплинути на прийдешнє. Слава тим, хто стоїть на майданах усієї країни! Слава тим, хто підтримує цих людей різними способами! В єдности нашого народу непереможна міць!", – прокоментував ситуацію голова Полтавської обласної організації ВО "Свобода" Роман Чабановський.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх