logo
dollar
euro

У Лубнах сьогодні мітингували проти арешту земляка Геннадія Черевка

1:36 16.12.2019 eye 721
У Лубнах сьогодні мітингували проти арешту земляка Геннадія Черевка

Учора в соціальній мережі з’явилось повідомлення про проведення в Лубнах 6 грудня о 12.00 мітингу на підтримку Геннадія Черевка, 41-річного місцевого мешканця, батька двох дітей, якого звинувачують в організації заворушень на Банковій в Києві. За інформацією колег з "Кола", мітинг відбувся. Начебто міський голова погодився підписати клопотання до суду з прохання звільнити земляка.

Пообіцяв підтримати лубенчанина нардеп від Полтави Валерій Головко. На своїй сторінці в Фейсбук  він написав: "Серед тих, кого зараз обвинувачують в організації сутичок біля Адміністрації Президента і наш земляк  –  Геннадій Черевко з Лубен. За свідченням очевидців, він намагався допомогти підвестися жінці в той момент, коли ззаду на мирних протестантів насувалася колона "Беркуту". Чоловіка по-звірячому побили, затримали, а зараз ще й намагаються зробити одним із організаторів провокації, хоча вже всій Україні відомо, що справжні провокатори – "братчики" Корчинського на чолі із ним самим. Але справи "шиють" не Корчинському, а абсолютно випадковим людям.

Зараз Геннадій Черевко знаходиться у слідчому ізоляторі, в очікуванні судового засідання.

Сьогодні до Києва приїхала дружина Геннадія пані Наталія, яка з першого грудня не має жодних звісток від чоловіка. У моїй громадській приймальні помічники-консультанти надали жінці юридичну консультацію. Зі свого боку, я запропонував фахового адвоката та пообіцяв, що буду представляти інтереси Геннадія Черевка в суді".


Наверхнаверх