logo
dollar
euro

Депутат від Полтавщини Тарас Кутовий: "На вихідних всі свідомі українці мають бути у Києві"

15:49 06.12.2013 eye 603
Депутат від Полтавщини Тарас Кутовий: "На вихідних всі свідомі українці мають бути у Києві"

Народний депутат від "УДАРу" Тарас Кутовий сьогодні в ефірі 5-го каналу закликав всіх громадян України зустріти Януковича велелюдним мітингом, коли той повернеться з закордонного відрядження у суботу, і продовжити тими самими силами масовий пікет у неділю.

За словами Кутового, єдине, що народ може протиставити злочинній владі - це кількість, єдність і стійкість усіх громадян.

Кутовий повідомив, що народні депутати та юристи активно працюють над звільненням політичних в'язнів, яких незаконно кинули за ґрати після сутичок з "беркутівцями" 1 грудня, коли було затримано кількадесят демонстрантів.

"На жаль, сьогодні ці питання знаходиться не в правовій площині. Всі ці протоколи, рішення суду штампуються як під копірку. Ми не бачимо в напрямку вирішення цього ніяких рухів, окрім якихось начебто службових розслідувань всередині Міністерства внутрішніх справ. Але в цій ситуації недостатньо внутрішнього розслідування. Мають бути кримінальні справи проти конкретних посадовців, які порушували закон, проти конкретних "беркутівців", які жорстоко били беззахисних людей, і безпосередньо проти міністра МВС", - сказав Тарас Кутовий.


Наверхнаверх