logo
dollar
euro

На Полтавщині повторно профінансують деякі бізнес-проекти

13:20 06.12.2013 eye 475
На Полтавщині повторно профінансують деякі бізнес-проекти

Сьогодні в облдержадміністрації відбулось чергове засідання інвестиційної ради Полтавського регіонального фонду підтримки підприємництві. Розглянули можливість надання поворотної фінансової державної підтримки бізнес-проектам, які вже реалізуються на Полтавщині.

Інвестиційна рада  прийняла позитивне для підприємців рішення і їм буле надана повторна фінансова державна підтримка бізнес-проектам буде на загальну суму понад 600 тис.грн.

Кошти отримають:

1. "Розширення послуг з доставки будівельних матеріалів власного виробництва ФОП Коротичем С.В. в смт. Артемівка Чутівського району"

2. "Промислове вирощування ягід та фруктів" ФГ "Сади Полтавщини" (Диканський район)

3. "Проект розвитку маточних насаджень категорії "Еліта" та плодорозсадника перспективних сортів рослин у Полтавському регіоні" ФОП Цінченка К.В. (Диканський район)

4. "Відкриття тренажерного залу та фітнес-центру" ФОП Марченка В.Г. (Чорнухинський район)

5. "Реалізація транспортного потенціалу в стратегії "Сервіс та комфорт" ФОП Різника С.В. (Лохвицький район).

Також прийнято рішення надати безповоротну фінансову державну підтримку Полтавському університету економіки і торгівлі в сумі 50 тис. грн. для реалізації проекту "Створення молодіжного бізнес-центру на базі Центру тренінгових технологій Полтавського університету економіки і торгівлі".


Наверхнаверх