logo
dollar
euro

На Полтавщині засудили на три роки міліціонера за "бєспрєдєл"

11:48 30.04.2013 eye 50
На Полтавщині засудили на три роки міліціонера за "бєспрєдєл"

Міліціонер хотів прикувати залізничника наручниками до воріт, його колезі бризнув в очі сльозогінним газом, а у машиніста забрав ключі від машини і викинув їх

У Кременчуці засудили міліціонера, який влаштував «бєспрєдєл» на залізничній станції. 17 квітня Автозаводський районний суд засудив колишнього співробітника Кременчуцького міського управління міліції до 3 років позбавлення волі за перевищення своїх повноважень, штрафу 8,5 тис грн і позбавлення звання, - повідомляє "Кременчуцький телеграф". Однак,  коротати роки за ґратами чоловік не буде - позбавлення волі суд замінив на умовний термін 1 рік.

Сам «бєспрєдєл» стався ввечері 28 лютого на залізничній станції «Кагамлицька». Суд встановив, що молодший сержант зайшов на територію станції і намагався прикувати наручниками до воріт одного з залізничників - встиг надіти браслет на ліве зап'ястя. За чоловіка спробував заступитися колега, але правоохоронець бризнув йому в очі сльозогінним газом (Терен-4М). Після цього міліціонер підбіг до тепловозу, схопив машиніста і став вимагати від нього зізнання у вчиненні злочину.

Після цього він оглянув тепловоз, забрав радіостанцію і ключі від особистого автомобіля машиніста. Закінчивши свої «слідчі дії», молодший сержант зняв наручники з залізничника і покинув територію станції. За її межами він викинув ключі від машини залізничника.

Судили міліціонера за ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу - перевищення службових повноважень із застосуванням насильства, спеціальних засобів. За ці дії передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років і штраф від 8,5 до 17 тис грн. При виборі покарання суд врахував те, що підсудний визнав свою провину, має на утриманні двох неповнолітніх дітей, за місцем роботи характеризувався позитивно.


Наверхнаверх