logo
dollar
euro

Голова ОДА перевірив, як італійці та турки ремонтують полтавську дорогу

15:52 05.12.2013 eye 1292
Голова ОДА перевірив, як італійці та турки ремонтують полтавську дорогу

Сьогодні голова Полтавської ОДА Олександр Удовіченко у селі Абазівка Полтавського району перевірив як два підрядники – турецька фірма "Онур" та італійська "Тодіні" - виконують капітальний ремонт автодороги М-03 Київ-Харків-Довжанський.

Підрядники пообіцяли, що ділянку дороги в Абазівці відремонтують вже до Нового року. Фірма "Онур" зробить 27 км полтавських доріг, а фірма "Тодіні" – 84 км. Італійці до того ж відкрили неподалік Решетилівки одразу 4 асфальтних заводи, з роботою яких сьогодні ознайомився голова ОДА.

Як зазначив Олександр Удовіченко, ремонтні роботи проводяться з дотриманням технологій відповідно до документації. Всі нюанси погоджені і з сільрадою, і з громадою села Абазівка. На ділянці, що йде повз Абазівку протягом робіт вносили деякі корективи, зокрема вирішили зробити підземний перехід та огорожу понад дорогою. Також Олександр Удовіченко пообіцяв уладнати з "Полтаваобленерго" проблеми з підключенням освітлення на ділянці в Абазівці та на ділянці біля Хоролу, на які нарікають турецькі будівельники. Це важливо, бо можна саму дорогу зробити, а все інше залишити на потім, проте турецька компанія до цього не вдається – вона показує клас у роботі.

Начальник Служби автомобільних доріг у Полтавській області Дмитро Кобченко говорить, що в якості таких доріг сумніватися не варто.  Це ретельно контролюють  представники Світового Банку. Всі матеріали, які завозяться – щебень, пісок, ґрунти – проходять незалежну лабораторну оцінку, і тільки потім використовуються в роботі.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх