logo
dollar
euro

У міського голови Полтави новий заступник – однопартієць

15:35 16.12.2019 eye 451
У міського голови Полтави новий заступник – однопартієць

Сьогодні, 5 грудня, на 36-й сесія міської ради шостого скликання депутати одноголосно прийняли рішення про призначення  регіонала Юрія Левченка на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справами виконавчого комітету Полтавської міськради.

Юрій Левченко, який є головою ради підприємців міста, директором групи компаній, отже, людина не бідна, вирішив стати бюджетником. І до нового року його вже чекає бюджетний "кнедлик" – премія в 1300 грн. Такий же приємний новорічний "дріб’язок" підготував для себе Олександр Мамай, котрий свого часу обіцяв працювати для народу за гривню. Ці цифри оприлюднювались в проекті рішення сесії ще 8 листопада.

На сесії не тільки серед соратників міського голови додалось. Були внесені зміни до доходної та виаткової частин міського бюджету по загальному фонду. Додалися, зокрема, дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів на суму 6991,4 тис.грн. Розподілять їх так: освіті - 3822,96 тис.грн.; охороні здоров'я - 2468,24 тис.грн.; фізкультурі та спорту - 130,28 тис.грн.; соціальному захист населення - 46,07 тис.грн.; культура - 523,85 тис.грн.

Однак, додалося менше, ніж забралося. Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям зменшились на 8840,0 тис.грн.

Крім того, була затверджена пропозиція зменшити річні планові показники спеціального фонду по збору за першу реєстрацію транспортного засобу на 360,0 тис.грн. Адже зменшились надходженя до бюджету після запровадження податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів. Видатки за рахунок даного джерела надходжень  будуть відновлені за рахунок залишку коштів дорожнього фонду станом на 01.01.2013 року.

Також на сесії розподілили кошти з місцевого бюджету. 39,0 тис.грн. виділено на виконання Програми висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування Полтави та фінансової підтримки засобів масової інформації на 2013 рік; 11,6 тис.грн. - на виготовлення та встановлення вивіски КЗ центру первинної медико-санітарної допомоги № 1; 200,0 тис.грн. - на виконання Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення "Турбота" на 2013 р.; 3893,3 тис.грн. - на благоустрій міста (утримання та поточний ремонт вулично-дорожньої мережі); 1000,0 тис. грн. - КП "Полтаваелектроавтотранс" (фінансова підтримка на виплату заробітної плати); 50,0 тис.грн. – на будівництво спортивного майданчика на території парку БК залізничників за адресою: вул. Сакко, вул. Привокзальна та ін.

Економити депутати вирішили на управлінні культури, якому зменшено асигнування на 107,9 тис.грн. та інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста, яка от має менше на 98,0 тис.грн.


Наверхнаверх