logo
dollar
euro

На Полтавщині на робочому місці один чоловік загинув і один травмований

10:16 05.12.2013 eye 574
На Полтавщині на робочому місці один чоловік загинув і один травмований

2 грудня загинув 22-річний токар з розряду ПАТ "Кременчуцький колісний завод".

Сталося це близько 17.15 на дільниці з виготовлення коліс. Відірвався захисний кожух пристосування для токарної обробки і смертельно травмував працівника.

Також 2 грудня, близько 11.50, в Семенівському районі закриту черепно-мозкову травму отримав 54-річний слюсар фермерського господарства "Товсте". Він впав з риштування висотою 2,5 м, внаслідок чого отримав закриту черепно-мозкову травму.

Територіальне управління Держгірпромнагляду в Полтавській області призначило комісії зі спеціального розслідування цих нещасних випадків. Як і того, що стався 30 листопада.

Так, 30 листопада, близько 10.30, на робочому місці отримав травму 52-річний слюсар-ремонтник Полтавського ГЗК. Чоловік саме чіпляв стропи на гак тельферу електромостового крану.  Під час підіймання петля стропу впала з висоти 12 м.  Працівник отримав закриту черепно-мозкову травму та перелом лівої плечової кістки.

Крім того, наприкінці листопада на робочих місцях, внаслідок різкого погіршення здоров’я, померли троє працівників підприємств Полтавщини. Ці випадки тае розслідують комісії теруправління Держгірпромнагляду.

22 листопада о 18.50 просто за  кермом службового автомобіля помер, з поки що невідомих причин,  59-річний водій ТОВ "Великобагачанський комбікормовий завод".

23 листопада о 8.30 на робочому місці помер39-річний оператор теплогенераторної Пісківської ЗОШ Лохвицької районної рад.

25 листопада  відчув різке погіршення стану здоров’я і помер 73-річний слюсар-електрик 6-го розряду ПАТ "Науково-Дослідний і конструкторсько-Технологічний інститут емальованого хімічного обладнання і нових технології "Колан".

До цього остання смерть на робочому місці зафіксована 18 жовтня.


Наверхнаверх