logo
dollar
euro

Виноград продовжує життя чоловіків

9:08 30.04.2013 eye 47
Виноград продовжує життя чоловіків

Як показав експеримент, проведений ученими з Коннектикуту, вживання винограду покращує важливі показники здоров'я у представників сильної статі і знижує ризик виникнення серцево-судинних захворювань.

У чоловіків із метаболічним синдромом після включення в раціон винограду знизився артеріальний тиск, а також скоротилися ознаки запалення і покращився кровообіг. «Дослідження показало, що використовуючи виноград у раціоні харчування, можна знизити показники ризику поширених захворювань серцево-судинної системи», – заявила керівник наукового проекту доктор Луз Фернандез. Особливо, за словами експерта, виноград корисний людям, які страждають від метаболічного збою.

Метаболічним синдромом страждає близько 25% населення західних країн. Це захворювання частіше зустрічається у чоловіків. При метаболічному синдромі гормональні порушення сприяють відкладенню жиру в ділянці живота, вище пояса. Серед хвороб, які супроводжують метаболічний збій або виникають як його ускладнення, артеріальна гіпертензія, ішемічна хвороба серця та захворювання периферичних судин ідуть одними з перших.

Дослідники встановили, що поліфенольні сполуки, що містяться у винограді, позитивно впливають на стан судин. Протягом чотирьох тижнів одна група чоловіків із таким діагнозом брала ліофілізований виноградний порошок, а інша використовувала плацебо. При підбитті підсумків виявилося, що у групи, яка вживала виноград, істотно поліпшилися показники здоров'я. Зокрема, вчені зафіксували зниження артеріальної гіпертензії, стабілізацію індикаторів холестерину в крові і зменшення запалення.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх