logo
dollar
euro

Військовослужбовці внутрішніх військ з Полтавщини вже в Києві

6:46 18.11.2019 eye 1645
Військовослужбовці внутрішніх військ з Полтавщини вже в Києві

У Київ для зміни правоохоронців, які чергують біля адмінбудівель з регіонів України прибувають близько 1 тис. військовослужбовців внутрішніх військ, про це повідомляє канал 112.ua з посиланням на прес-службу Державної пенітенціарної служби України. У Київ вже прибули військовослужбовці з Кременчука.

Очікується , що з метою посилення охорони правопорядку та у  зв'язку з масштабними акціями протесту будуть залучені додаткові сили органів правопорядку. Як стверджують у МВС, підрозділи замінять тих військовослужбовців , які несуть чергування в столиці вже тривалий час.

Раніше УНІАН повідомляло, що в бік Києва з Кременчука проїхали п'ять автобусів із солдатами внутрішніх військ. Зокрема, два автобуси "ЛАЗ" і три "ПАЗ" виїхали з території військової частини внутрішніх військ. При цьому автобуси супроводжували польова кухня і дві машини супроводу. УНІАН, зазначило, що офіційних коментарів у військовій частині внутрішніх військ і Центральному територіальному командуванні не дають. Їх колегам з 112.ua поталанило більше.


Наверхнаверх