logo
dollar
euro

У Полтаві відбуваються позачергові сесії міськради та облради

9:36 02.12.2013 eye 744
У Полтаві відбуваються позачергові сесії міськради та облради

На Львівщині, тим часом, депутати- регіонали Миколаївської райради заявили про вихід з партії, а в Севастополі депутат міськради кличе на допомогу Путін.

Учора під вечір Полтавські міськрада і облрада об'явили про скликання позачергових сесій. Міськрада розпочала засідання о 10.00. Збір в облраді призначений на 12.00. Порядок денний однаковий: "Про суспільно-політичну ситуацію в країні". За неофіційною інформацією зібрання планують звернутись до керівництва держави з проханням ввести надзвичайний стан. Якщо таке рішення буде прийняте, сподіваємось, полтавські обранці повідомлять громаді, що ж таки налякало їх до надзвичайного стану. Сьогодні зранку міськраду розпочали пікетувати студенти.

Учора народний депутат Леся Оробець на своїй сторінці в Фейсбук повідомила що облради півдня і сходу України можуть зібратися сьогодні, щоб прийняти звернутись до Януковича, щоб той ввів надзвичайний стан. Тим часом прес-секретар прем'єра Миколи Азарова Віталій Лук'яненко в понеділок вранці заявив, що питання про введення в країні надзвичайного стану владою не піднімалося, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Тим часом, в різних куточках України депутати місцевих рад поводять себе по-різному. Сьогодні Радіо Свобода повідомило, що  Миколаївська районна організація Партії регіонів у Львівській області планує оголосити про свій розпуск. Партійці привселюдно планують розірвати свої членські квитки і мандати депутатів районної ради і оголосили про припинення існування Партії регіонів у Миколаївському районі. Таке рішення підтримують на сьогодні всі члени партії, окрім одного.

У Севастополі геть інша картина. Там, як з'ясувала Громадянська оборона, депутат міської ради Севастополя Сергій Смольянінов  написав звернення до президента Росії із закликом  "надати військову та іншу допомогу братньому народу , Уряду та Президента України для захисту суверенітету країни, російського населення Криму і інших регіонів України".


Наверхнаверх