logo
dollar
euro

"Усьо для дітей": УМВС Полтавщини об’явила конкурс малюнка "Міліція очима дітей", а в Києві кийками розчистили місце для ялинки

11:31 30.11.2013 eye 1266
"Усьо для дітей": УМВС Полтавщини об’явила конкурс малюнка "Міліція очима дітей", а в Києві кийками розчистили місце для ялинки

Здається більш непідходящого часу, ніж зараз, для проведення конкурсу "Міліція очима дітей" знайти важко.

Однак саме сьогодні, 30 листопада, на сайті УМВС України в Полтавській області з’явилась об’ява про конкурс дитячих малюнків, який проводитися в структурних підрозділах та міськрайорганах Полтавщини.

Також дуже важко, а то й неможливо, адекватним людям сприйняти заяву начальника  прес-служби управління МВС у Києві Ольги Білик,  яка прозвучала в ефірі "5 каналу" проте, що силовий розгін мітингувальників з Майдану Незалежності в ніч на 30 листопада проведений для того, щоб забезпечити безперешкодний проїзд техніки для подальших робіт з підготовки до Новорічних свят. І час для "зачистки" вибрали занадто символічний для нашої країни: 4 ранку.

Пам’ятаєте? Такий текст невідомого автора на мелодію  "Синего платочка" почали співати в Києві в перші ж дні війни, яка розпочалася  1941 року без попередження:

Двадцать второго июня,
Ровно в четыре часа
Киев бомбили, нам объявили
Что началася война.
Война началась на рассвете
Чтоб больше народу убить.
Спали родители, спали их дети
Когда стали Киев бомбить.

йолка1
Невже не можна було вирішити проблему з "йолкою" цивілізованим шляхом і білого дня, а не глухої ночі, і не грубою силою, а перемовинами?

"Майдан по-звірячому зачистили. Десятки поранених. Десятки затриманих. Такого Україна ще не бачила", пише депутат Андрій Шевченко у своєму твітері. За його словами, штурмували близько 4-ї ранку. "Мобільний зв'язок досі лежить", написав депутат о 5 ранку.

Віталій Уманець з Кремнчука на своїй сторінці в Фейсбуці пише:

Очевидиця штурму євромайдану, яка була в самому пеклі, під монументом Незалежності, повідомила мені таку інформацію:

Дівчата в цей момент стояли на горі, хлопці –  внизу, декількома рядами захищаючи їх. Дівчат всіх трусило від хвилювання, але вони знайшли в собі сили заспівати хоч і уривчастим голосом славень України, який їм у цей момент здався молитвою. Говорить, що було таке відчуття, ніби вони разом з хлопцями захищали...Мотронинський монастир, як холодноярці в Мельниках...

Коли підійшов Беркут, наші хлопці НЕОДНОРАЗОВО їм повідомляли, що наша акція-мирна, судом не заборонена. "Що ми маємо зробити, щоб уникнути зіткнень?" У відповідь - тиша, а потім почався штурм.

Дівчата падали на хлопців, хлопці-на дівчат. Говорить били так, що якби не зимовий одяг, то переламали все що тільки можна.

Коли їх почали гнати як худобу від стели, дехто потрапляв у пастку, створену металевими щитами... І УВАГА! Хлопці, МІЛІЦІЯ, не Беркут, ЇМ ДОПОМАГАЛИ пролізти через той паркан, розтягуючи його. Вони самі були шоковані тим, що відбувалося на їхніх очах

Вибравшись із того пекла, хлопці та дівчата кричали їм "ДЯКУЄМО!"

Потім всі розбігалися хто куди. Багатьох доганяли і по-звірячому просто били, добивали. Били навіть тих, хто просто сидів у цей час на лавках, людей які були взагалі не причетні до євромайдану. Вони просто йшли з якогось нічного клубу додому і вирішили присісти...

У мене таке відчуття, що серед бійців спецназу ВВ в цю ніч УКРАЇНЦІВ НЕ БУЛО!..

Допис нардепа Лесі Оробець на Фейсбуці:

"Частина людей сховалась в Михайлівському монастирі від рідного, українського Беркуту. Останній раз в Києві люди ховались в церквах від озвірілих вбивць під час штурму Києва ханом Батиєм!

Ось така в нас "йолка" для українських дітей. Чи захочеться батькам їх туди вести?


Наверхнаверх