logo
dollar
euro

Полтавщиною прокотилась хвиля "одобрямса"

13:07 29.11.2013 eye 1030
Полтавщиною прокотилась хвиля "одобрямса"

"Я, местный житель, как и все местные жители, как и жители других мест… Мы все, как и все остальные, решительно и всемерно, целиком и полностью одобрям… Одобрям с большой буквы. Потому, что "одобрям" - это не глагол. Это больше, чем действие. Одобрям – это название эпохи". У людей был ренессанс, у нас – одобрямс.  Он был всеобщий. Он торжествовал в балете и нефтеперегонке, на равнинах и плоскогорьях, в рабочие будни и дни здоровья. Он не зависел от чувств, он отвергал нормальную логику…".

Це рядки з мініатюри Геннадія Хазанова часів перебудови. Тоді, слухаючи їх, мільйони людей на теренах СРСР від душі сміялись над собою-вчорашніми з тієї самої епохи "одобрямс". Вони щиро вірили: вона закінчилась, ми ніколи не допустимо її повторення...  СРСР розвалився і в країни, які колись входили до його складу і не змогли насправді долучитись до демократичних цінностей, повернувся "одобрямс".

Ми в Україні тримались довго і, навіть, повірили, що будуємо демократію. У нас була Революція На Граніті, у нас був Майдан! Однак, маємо констатувати: в Україну повертається "одобрямс" і залишилось зовсім небагато, щоб він став епохою.

Сьогодні на ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" відбувся мітинг на підтримку рішення Президента України Віктора Януковича та уряду України про відстрочення підписання Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом...

Сьогодні відбулися зустрічі начальника управління культури облдержадміністрації  з колективами Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.Т. Гончара, Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.П. Котляревського та Полтавського музичного училища ім. М.В. Лисенка. Обговорювалися питання виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича та питання євроінтеграції України.

Перший заступник Міністра молоді та спорту України Сергій Глущенко та заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко, зустрілися в Галереї мистецтв із представниками Громадської студентської ради. Мета зустрічі – донести до молоді позицію влади стосовно євроінтеграції України…

27 листопада в Державному архіву Полтавської області відбулася зустріч із колективом та членами Полтавського обласного осередку Спілки архівістів України щодо роз’яснення євроінтеграційних процесів в Україні...

І подібні заходи цими днями проводяться практично в кожному місті, кожному районі Полтавщини. Влада вважає, що без пояснень народ не зрозуміє що де і по скільки? В демократичному суспільстві кожен має право самостійно вибирати джерела інформації. І як вже її тлумачити – особиста справа і право кожного. Існування демократії неможливе без здійснення принципів плюралізму, гласності,поділу і децентралізації влади. Ці демократичні засади вже не шануються в Україні? Якщо так, то зустрічайте епоху "одобрямса".


Наверхнаверх