logo
dollar
euro

Володимир Дорош: "Я ніколи не буду співати пісню, де десять разів повторюються три слова, а все інше – ла-ла-ла"

12:42 29.11.2013 eye 1283
Володимир Дорош: "Я ніколи не буду співати пісню, де десять разів повторюються три слова, а все інше – ла-ла-ла"

У будинку культури Миргорода відбувся другий концерт у рамках благодійного туру гурту "Гармонія" та Володимира Дороша "Поділись своїм серцем".

Як і на минулому концерті, вечір відкривала юна обдарована співачка Інна Кисіль. Ліричні, проникливі музичні композиції гурту "Гармонія" та солістів Володимира Дороша разом з Оленою Шмельовою торкалися найглибших струн людських душ. Зал був заповнений вщент, місць не залишилося навіть на балконі, і глядачі цілком віддавалися музиці, тонко реагували на найменші порухи душ співаків. А пісні звучали різні: здебільшого журливі, чуттєві, та разом з тим – сповнені надій та сподівань, світлі та відверті, але завжди – осмислені, повні глибокого змісту. Як часто говорить Володимир Дорош: "Я ніколи не буду співати пісню, де десять разів повторюються три слова, а все інше – ла-ла-ла.  Переконаний, що пісня має нести зерно змісту, вона повинна торкатися душі, а не просто змушувати рухатися тіло. Для цього є танцювальна музика, а це не наш жанр".

Люди-в-залі-2
Схоже, миргородці згодні з таким твердженням, адже аплодували натхненно  та щиро, і взагалі приймали музичний гурт "Гармонія" дуже тепло. Велика шана всім, хто не залишився байдужим, хто прийшов на концерт та підтримав добру справу. Серед них і міський голова Миргорода Сергій Соломаха.

Сергій Соломаха: Ці концерти благодійні. Я хочу подякувати Володимиру Дорошу, який започаткував цей тур і бере в ньому участь, показуючи високу професійну музичну майстерність. Душою він великий меценат, постійно допомагає культурі, спорту, дітям, знедоленим. Кожен із вас може зробити свій внесок для придбання медичного обладнання для обласної дитячої лікарні. Не дай Бог, але можливо там будуть лікуватися і діти Миргородщини.

Гармонія-і-феєрверк
Під час концертного туру Володимир Дорош та гурт "Гармонія" відвідають ще Кременчук (8 грудня, 19:00, міський палац культури) та Полтаву (12 грудня, 19:00, палац дозвілля "Листопад").

Захід відбудеться за підтримки міських голів Кременчука Олега Бабаєва та Полтави Олександра Мамая. Зробіть і Ви свій вклад до скарбниці доброчинства. В обмін на насолоду від музичного вечора залишіть дітям із проблемами здоров’я надію на життя! Кожна гривня, кинута до благодійної скриньки, обов’язково повернеться Вам щирою радістю. Отож, закликаємо усіх приєднатися до шляхетної справи.

Разом зробимо наш світ добрим і гармонійним!


Наверхнаверх