logo
dollar
euro

Регіонали Полтавщини "змінили весла, щоб краще гребти"

14:40 28.11.2013 eye 484
Регіонали Полтавщини "змінили весла, щоб краще гребти"

Сьогодні, 28 листопада, рада обласної організації Партії регіонів та відповідна депутатська фракція в Полтавській облраді провели позачергове засідання, щоб заявити про свою підтримку позиції Президента України стосовно питань євроінтеграції.

Регіонали Полтавщини вважають, що нині головним їхнім завдання є в якнайширша роз’яснювальна робота, спрямована на донесення до людей реальних ризиків, які можуть бути в разі підписання на нинішньому етапі Угоди про Асоціацію з ЄС.

Голова Полтавської облдержадміністрації, голова обласної організації Партії регіонів, депутат облради Олександр Удовіченко, зокрема, зазначив, що "треба завершити і знайти алгоритм відносин з Російською Федерацією". Адже наразі, за його словами, промислові підприємства Кременчкука несуть збитки  через  призупинена закупки продукції, яка традиційно відправлялася в РФ.

Також важливим, на думку обласних регіоналів, є донесення до спільноти факту, що Україна аж ніяк не змінює свій шлях на євроінтеграцію, як сприймають це багато з людей.

"Ми не змінюємо човен, ми змінюємо весла, щоб краще гребти", – сказав заступник голови Полтавської обласної організації Партії регіонів Валерій Пархоменко.

Голова облради, заступник голови Полтавської обласної організації Партії  регіонів Іван Момот звернув увагу на те, що на Євромайдани України виходять здебільшого  молоді люди, "вік яких є енергійним та сприятливим до того,щоб піддаватися емоціям". Старші люди, на думку регіонала, "обмірковують ті  ризики, які вплинуть на їхнє безпосереднє життя в разі поспішних кроків".

Зібрання регіоналів прийняло резолюцію на підтримку позиції Президента щодо євроінтеграції, якою вона була до поїздки в Вільнюс.


Наверхнаверх