logo
dollar
euro

Автобус із польськими номерами перевозить селян Полтавщини

8:40 26.06.2019 eye 609
Автобус із польськими номерами перевозить селян Полтавщини

За інформацією Національного форуму профспілок України і Міжнародної організації українців "Четверта хвиля", у Польщі на кінець 2012 року за офіційними даними працювали 167,8 тис. українців (14,4% загального числа тих, які виїхали на заробітки). Працюють часто там, де поляки не хочуть, не непрестижних і не "рибних" місцях.

Напливу поляків та інших європейців, охочих приїхати на заробітки в Україну, поки що не спостерігається. Зате на Полтавщину приїхав працювати польський бусик. Він робить надзвичайно потрібну справу: перевозить селян. Бусик з польськими номерами возить людей на маршруті Гадяч-Лютенька.

Не секрет, що перевізники часто-густо не добираються до сіл, відмовляються возити пасажирів збитковими маршрутами. Доводиться молодим та старим мешканцям сіл поневірятися у пошуках подорожнього транспорту, щоб хоч мати якесь сполучення з рештою України. Доки влада роздумує, чи приймати євростандарти обслуговування громад, польський бусик робить свою європейську справу – возить людей, надаючи послугу громаді, яка в тому має потребу, і навряд чи має надприбутки.


Наверхнаверх