logo
dollar
euro

Умілець з Полтавщини попав під кримінал за шпигунський пристрій

10:42 28.11.2013 eye 910
Умілець з Полтавщини попав під кримінал за шпигунський пристрій

49-річний мешканець Шишацького району вмонтував у DVD-програвач відеореєстратор.

Вийшов такий собі пристрій для прихованої відеозйомки. Майже шпигунський пристрій умілець планував продати в Росії. Для цього намагався відправити його туди поштою. Не вийшло. Пристрій вилучили.

Начальник відділу прокуратури області Людмила Армеєва зазначає, що за незаконне придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації Кримінальним кодексом України передбачена кримінальна відповідальність. Перероблений  мешканцем Шишаччини  звичайний побутовий прилад, за висновками експертів, набув властивостей спеціального технічного засобу прихованого отримання інформації.

Від років за ґратами умільця врятувала ч. 4 ст. 469 КПК України, згідно якої між прокурором та підозрюваним чи обвинуваченим може бути укладена угода про визнання винуватості. Шишацький районний суд затвердив таку угоду, укладену в кримінальному провадженні між прокурором та обвинуваченим – невдалим продавцем переобладнаного DVD-програвача. За вироком суду на підставі укладеної угоди чоловік засуджений до 4 років позбавлення волі та звільнений від основного покарання з випробуванням на рік. Предмет контрабанди конфіскований.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх