logo
dollar
euro

Відчуй себе потрібним, будь справжнім Студентом!

9:53 28.11.2013 eye 247
Відчуй себе потрібним, будь справжнім Студентом!

Студенти Сумської та Полтавської областей стали учасниками серії тренінгів, спрямованих на активізацію студентів, небайдужих до своїх проблем.

Небайдужа молодь Сум, Конотопа, Шостки, Кременчука, Полтави, Глухова, Ромнів взяли участь у одноденних тренінгових заняттях, присвячених розгляду існуючих проблем порушення студентських прав у ВНЗ, та обговоренню того, як можна, а головне - як треба боротись за свої права в університеті та поза його межами.

Тісне коло учасників, фліп-чарт із нескінченим ватманом, на якому всі залишають свої побажання та очікування від тренінгу. Перше знайомство та інтеграція. Потік завдань, питань, спроб відповісти, робота в команді та невеличка кава-брейк, під час якої дискусії не вщухають. І кожних вихідних – нове місто. Зміна облич, місць проведення, але незмінний ентузіазм тренерів. Цими ключовими поняттями можна охарактеризувати тренінгову кампанію СОМГО "Студентське братство Сумщини" протягом жовтня-листопада цього року в рамках проекту "ВНЗ для студентів, а не студенти для ВНЗ!".

Зустріч із учасниками з різних міст стала логічним продовженням літньої школи для активних членів студентського самоврядування. "Якщо під час проведення школи ми все ж робили наголос на розгляді існуючі проблеми ОСС, напрацьовували шляхи їх вирішення, та порівнювали положення про ОСС всіх вишів-учасників, то в тренінговій програмі міг взяти участь будь-який студент, якого хвилює ця тематика" – зазначає Дмитро Тіщенко, керівних проекту "ВНЗ для студентів, а не студенти для ВНЗ".

"Участь у таких тренінгах допомагає студентові розкритись, – розповідає Валерія Біленко, піар-менеджер проекту, – одразу зникають "шаблони" щодо себе, нав’язані повсякденним оточенням. Студент, як чистий аркуш, вбирає корисну інформацію, знаходить свої сильні та слабкі сторони".

"За допомогою тренінгів я дізналася багато цікавої та корисної інформації, яка відкрила мені очі на реальний стан речей, – згадує Марія Пантюх, учасниця тренінгу в місті Суми, – я вдячна тренінгам, бо саме там я відчула себе потрібною, відчула свою приналежність до чогось більшого, зрозуміла, що я справді Студент. Саме з великої букви, бо прагну змінити світ навколо. І я щаслива, бо мене оточують люди, які думають так само".

Змінюйте своє життя з нами! Долучайтесь!


Наверхнаверх