logo
dollar
euro

У Машівській виправній колонії №9 провели "День відкритих дверей"

15:08 26.11.2013 eye 916
У Машівській виправній колонії №9 провели "День відкритих дверей"

23 листопада в Машівській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№9) адміністрація установи провела "День відкритих дверей".

У заході прийняли участь родичі засуджених, представники громадськості, релігійних організацій, органів державної влади, засобів масової інформації та члени спостережної комісії при Машівській районній державній адміністрації Полтавської області.

Захід було організовано з метою ознайомлення громадськості з життям засуджених у виправних колоніях, здійснення контролю за умовами їх тримання та надання допомоги у вирішенні проблемних питань.
Начальник установи Юрій Шевченко зібрав всіх запрошених в актовій залі щоб ознайомити з історією створення колонії, її структурними дільницям та правилами поведінки на території колонії. Під час відвідування об’єктів учасники заходу поспілкувалися з засудженими, ознайомилися з умовами проживання, якістю продуктів та процесом приготування страв, відвідали лазне-пральний комбінат, оновлену бібліотеку та Храм Української Православної Церкви, який було освячено на честь ікони "Взыскания погибших". Там матері та дружини засуджених запалили свічки  і помолилися.

Але з усієї когорти відвідувачів виділялася одна пара. Молодий хлопчина, опираючись на милицю, котив дитячий візочок. Поряд йшла його дружина. Із розмови дізналися, що вони раніше працювали в пенітенціарній службі в іншій області. Як кажуть "від суми і від тюрми не зарікайся", Денис опинився по інший бік ґрат. 

пара
Так склалася доля, що хлопець скоїв ДТП, отримав травму і 3 групу інвалідності. Відбуває покарання в установі з 2011 року. Через 6 місяців за сумлінне відношення до праці та гарну поведінку отримав дозвіл на проживання з дружиною за межами колонії. У минулому році у них народилася донька Серафима. До кінця строку Денису залишилось майже 3 роки, але він та його сім’я мають надію бути вдома раніше. Через декілька місяців настає пільга – умовно-дострокове звільнення.

Альона, дружина Дениса розповіла, що в установі створені всі умови для засуджених, так як вона може порівнювати. Їжа, яка готується засудженим завжди свіжа та смачна, у кімнатах тепло, є можливість працювати та отримувати заробітну плату. Керівництво установи з позитивного боку характеризує Дениса та говорять, що у нього є всі шанси на звільнення умовно-достроково, - інформує прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області.


Наверхнаверх