logo
dollar
euro

Нарешті чорнухинська школа естетичного виховання дочекалася капітального оновлення

12:36 29.04.2013 eye 88
Нарешті чорнухинська школа естетичного виховання дочекалася капітального оновлення

Нещодавно Чорнухинська районна рада перемогла у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування з проектом: «Нащадки Григорія Сковороди: формування цінного ставлення до світу». Цей проект передбачає оновлення місцевої школи естетичного виховання.

Будівлі початкової спеціалізованої школи естетичного виховання в Чорнухах уже понад 100 років. Нині грі на різних музичних інструментах там навчається 92 вихованці з різних населених пунктів району.

– Ми навчаємо дітей грі на духових інструментах, бандурі, баяні, акордеоні, гітарі. Крім того, вони відвідують заняття з теоретичних музичних дисциплін та хор. А наш духовий оркестр уже п’ять років поспіль отримує перше місце на обласному марш-параді в Полтаві до Дня Перемоги, – говорить викладач школи Тамара Янжула.

Проте опановувати музичне мистецтво маленьким чорнушанам доводиться не в найкращих умовах. Капітального ремонту там не проводили вже більше 30 років. У класах та коридорах протікає дах, а старі дерев’яні вікна пропускають холод.

– Ми давно знаємо про цю проблему, тому старались брати участь у різноманітних конкурсах, щоб вибороти кошти для допомоги закладу. І перемогли одразу у двох проектах (обласному та всеукраїнському), які передбачають капітальний ремонт та оснащення школи, – хвалиться голова районної ради Олександр Кривенко. – За виділені кошти плануємо поміняти двері та вікна, оновити фасад, перекрити дах. А також докупимо необхідні музичні інструменти та комп’ютерну техніку й засоби візуалізації для дітей молодшого шкільного віку.

Загальний бюджет проектів складає майже 400 тис. грн. Із них 130 тис. грн виділила районна рада. Усе намічене планують завершити до кінця цього року. І це дуже доречно, адже 2013-й держава оголосила Роком дитячої творчості.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх