logo
dollar
euro

Цього року на Полтавщині облаштували 4 спортмайданчики зі штучним покриттям

11:10 26.11.2013 eye 396
Цього року на Полтавщині облаштували 4 спортмайданчики зі штучним покриттям

Про це учора, 25 листопада,повідомив під час прес-конференції в ОКІА Новини Полтавщини заступник начальника управління з питань фізкультури і спорту Полтавської ОДА Михайло Габор.

Майданчики облаштували в с. Засулля, Лубенського району, в с. Руденківка, Новосанжарського району та Пирятині й Хоролі. На  штучне покриття  з обласного бюджету витратили 798 тис. грн. У Руденківці майданчик відкрили 22 листопада. У Пирятині та Хоролі відкриття заплановане на 27 листопада.

Михайло Габор повідомив, що в області є 3820 спортивних споруд, з них 2490 – спортивні майданчики. Цього року капітально відремонтовані 1243 майданчиків спортивних та дитячих, планується модернізація ще 60 спортивних та 165 дитячих.

Минулого року реконструювали приміщення друкарні під ДЮСШ в смт. Решетилівка, облаштували спеціалізований зал з боксу в Кобеляках, провели капітальний ремонт плавальних басейнів, приміщень та будівель ДЮСШ № 3 з плавання у Полтаві та ДЮСШ № 2 у Комсомольську.  

У Кобеляках  наразі виготовили проектно-кошторисну документацію на будівництво 25-метрового плавального басейну при ДЮСШ, а у Комсомольську побудували адміністративно-побутовий комплекс на стадіоні "Гірник".


Наверхнаверх