logo
dollar
euro

На Полтавщині 4,5 млн. грн. відшкодовано за матеріалами кримінальних правопорушень

14:55 10.12.2019 eye 257
На Полтавщині 4,5 млн. грн. відшкодовано за матеріалами кримінальних правопорушень

Працівниками ГУ Міндоходів у Полтавській області впродовж січня-жовтня поточного року внесено 42 повідомленя до Банку даних про сумнівні фінансові операції, встановлена сума доходів одержаних злочинним шляхом складає майже  250,2 млн.грн.

Крім того виявлено два механізми застосування нових технологій для легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом та  ініційовано проведення документальних перевірок  19 суб`єктів господарської діяльності.

За результатами аналітичного відпрацювання та проведення документальних перевірок складено 44 матеріалів за ознаками кримінальних правопорушень, у тому числі 6 з ознаками злочину ст.209 Кримінального кодексу України , загальна сума виявлених легалізованих доходів складає понад 5,6 млн. грн.  Загалом за матеріалами управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ Міндоходів у Полтавській області обліковано 25 кримінальних правопорушень, у тому числі 5 – за ст.209 КК України (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) 10 – за ст.212 КК України (ухилення від сплати податків)., та  9 за  предикатними злочинами (злочин, в результаті якого виникли доходи, що можуть стати предметом злочину).

За матеріалами кримінальних правопорушень до бюджету відшкодовано 4,5 млн.грн., - інформує ГУ Міндоходів у Полтавській області.


Наверхнаверх