dollar
euro

«Ворскла» мінімально поступається «Чорноморцю»

1:19 24.10.2017 eye 257

Учора полтавська «Ворскла» провела останній домашній матч у цьому році. Як і в грі з «Карпатами», наша команда не змогла порадувати глядачів перемогою. Але якщо з львів’янами полтавці змогли здобути одне очко, зігравши внічию, то «Чорноморцю» поступилися.

Усе вирішив «швидкий» гол одеситів. На початку зустрічі кутовий з правого флангу завершився скидкою в центр воротарського майданчика, звідки Ковальчук головою буквально заніс його у ворота. «Ворскла» доволі довго приходила до тями, тому які не які моменти біля воріт гостей почали виникати лише в другому таймі. Найреальнішу нагоду змарнував нападник ворсклян Яховіч, який, вийшовши сам на сам з голкіпером Безотосним, просто пробив у нього. Мали нагоду збільшити рахунок й одесити, але їх гравець не зміг замкнути дальню стійку, хоча ворота в цей час були порожні.

Чим менше часу залишалося до завершення матчу, тим більше фуболісти «Ворскли» збивалися на навісні передачі. На останній стандарт до штрафного майданчика «Чорноморця» прийшов навіть воротар полтавців Непогодов. Але до м‘яча добратися так і не зумів. Відразу після цього й прозвучав фінальний свисток. 0:1 – третя поразка «Ворскли» в сезоні.

До кінця року підопічним Василя Сачка належить провести ще один матч – в Донецьку проти «Металурга». Саме ця гра дасть відповідь на питання: чи зможуть полтавці піти на зимову перерву в якості шостої команди чемпіонату.