logo
dollar
euro

Полтавщині присвоєно четвертий клас пожежної небезпеки, з п'яти можливих

9:47 29.04.2013 eye 19
Полтавщині присвоєно четвертий клас пожежної небезпеки, з п'яти можливих

В області вже почали підготовку заходів із запобігання виникнення пожеж у лісових масивах, на торф’яниках та сільськогосподарських угіддях.

****

Згідно із постановою Кабінету Міністрів України «Про кількість посад заступників голів місцевих державних адміністрацій» від 17 квітня 2013 року, очільник Полтавської області Олександр Удовіченко буде змушений звільнити трьох своїх заступників.

****

У селі Грабинівка (колись - Стехівка) Полтавського району встановлять пям'ятний знак на місці масового знищення людей. Тут у приміщенні школи в 1943 році фашисти живцем спалили майже тисячу осіб.

****

Аби вшанувати пам’ять загиблих воїнів Південно-Західного фронту під командуванням генерал-полковника М.Кирпоноса, Полтавський обласний центр фізичного здоровʼя населення «Спорт для всіх» проводить традиційний ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ ПРОБІГ «ПОЛТАВА – ШУМЕЙКОВЕ – ПОЛТАВА», що відбудеться 8 травня.

****

Львівський та полтавський «Обласні молодіжні центри» підписали угоду про співпрацю і домовилися розвивати зелений туризм на Полтавщині. Також керівники центрів планують відкрити консультаційний центр, де даватимуть поради молоді у веденні власного бізнесу.

****

У питанні про перейменування вулиці Паризької комуни на вулицю Героїв Крут міський голова Полтави поставив крапку: «Доки буду міським головою, я на сесію зроду не винесу питання про перейменування жодної вулиці», – сказав Олександр Мамай.

****

200 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ЗА ГРОМАДСЬКІ РОБОТИ заплатять цього року безробітнім полтавцям, які перебувають на обліку в Полтавському міському центру зайнятості.

****

Полтавське музичне училище імені М.В. Лисенка цього року святкує 110-річчя. Цей мистецький навчальний заклад – один із найстаріших в Україні.

***

Мистецький фестиваль «Решетилівська весна» цього року відбувся 18-ий раз. За різноманітністю та розкішшю товарів народних умільців самі майстри називають цей ярмарок "другими Сорочинцями".


Наверхнаверх