logo
dollar
euro

Полтавський міський голова зустрічається переважно з дітьми виборців

16:46 22.11.2013 eye 385
Полтавський міський голова зустрічається переважно з дітьми виборців

Переглядаючи повідомлення прес-служби міської ради, з подивом констатуємо: міський голова Полтави пан Мамай не надто публічна людина.  

Жодної інформації про питання, з якими люди йдуть на особистий прийом. Дуже мало повідомлень про його участь в міських заходах. Ні слова про зустрічі з виборцями. Узагалі на сайті міської влади практично ніколи не йдеться про жодні "гострі кути" в житті міста, наче на Полтаву зійшла вже благодать.

Продивившись повідомлення прес-служби з 27 вересня, коли меру таки довелося зустрітися із мешканцями міста (на сайті, звичайно, про це ні мур-мур), побачили лише "безконтактні" зустрічі. За цей час пан Мамай, під час ювілейного концерту привітав керівника народного хору "Калина" Григорія Левченка (18 жовтня), взяв участь в засіданні міської ради (24 жовтня), поклав квіти до Меморіалу Солдатської Слави (28 жовтня), підписав Меморандум щодо надання адмінпослуг (8 листопада) та привітав аграріїв Полтавщини (14 листопада). Про "дорослі" зустрічі більше не повідомляється. Зустрівся ще з китайською делегацією (10 жовтня), але це чужі "дорослі".

З дітьми виборців мер таки бачився протягом цього часу. Відвідав у школі №19 спортивне свято "Веселі старти" (9 жовтня),  побував на святкуванні 40-річчя гімназії №13 (11 жовтня), у загальноосвітній школі №10 побував на фестивалі дитячої творчості  і пообіцяв поїздку в Харків в цирк чи зоопарк (25 жовтня), вручив учню 11 класу загальноосвітньої школи №12 Владиславу Лопатіну путівку  до табору "Артек" (22 жовтня), побував в гімназії №33 і пообіцяв учням 3-4 класів,  знову ж таки, цирк чи зоопарк (20 листопада), у школі №36 відкрив картинну галерею сучасного мистецтва, де теж пообіцяв поїздку та  одну путівку в "Артек" (21 листопада), сходив у ясла-садок №2 "Віночок" і подарував іграшки (22 листопада).


Наверхнаверх