logo
dollar
euro

У Полтавській ОДА євроінтегруються за інерцією?

15:59 10.12.2019 eye 512
У Полтавській ОДА євроінтегруються за інерцією?

Сьогодні, 22 листопада, в Полтавській облдержадміністрації, під головуванням директора Департаменту економічного розвитку Олени Адамович, відбулося засідання робочої групи з питань ініціювання заходів ТАІЕХ (технічної допомоги держслужбовцям).

Учасники засідання обговорили можливості активного використання Полтавщиною ресурсів цього інструменту, шляхи долучення до європейських цінностей, вивчення найкращих європейських практик шляхом отримання фахової експертизи, залучення цільових інтелектуальних ресурсів, налагодження «мережевих» стосунків з європейськими державними службовцями. Все це допоможе отримати відповіді на нагальні практичні питання економічного розвитку та інтеграції України до ЄС, зауважила Олена Адамович.

Для довідки: У 2006 році представництво Європейської комісії в Україні презентувало програму технічної допомоги українським держслужбовцям TAIEX. Мета програми – надання технічної допомоги міністерствам, відомствам та іншим організаціям з метою гармонізації та наближення законодавства України до стандартів ЄС. Допомога  в рамках пограми надається здійснюється у вигляді надання інформації експертами-держслужбовцями ЄС своїм українським колегам. Вона стосується  законодавчої політики,  досвіду з підготовки законопроектів та створення можливостей для обміну найкращими практиками між посадовцями України та Євросоюзу. Практична реалізація програми полягає у візитах держслужбовців ЄС в Україну, проведенні семінарів для українських держслужбовців та їх стажуванні в ЄС.


Наверхнаверх