logo
dollar
euro

3-тя щорічна Міжнародна конференція Гроші для бізнесу, бізнес для грошей

12:09 22.11.2013 eye 416
3-тя щорічна Міжнародна конференція Гроші для бізнесу, бізнес для грошей

20-го листопада 2013 року відбулася щорічна конференції PСG: "Гроші для бізнесу, бізнес для грошей", на тему "Залучення інвестицій у розвиток бізнесу та захист прав інвесторів". Це майданчик для ефективного налагодження комунікації між українським бізнесом та світовими інвесторами.

Захід проходив за підтримки Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

В ході конференції стало зрозуміло, що інвестиційний клімат України досить не зрозумілий для інвестора, в першу чергу з-за неясності зовнішньо-економічного вектору розвитку та відсутності прозорих правил гри для компаній.

Потенціал для вливання коштів в нашу країну великий, але він ніколи не буде реалізований без політичних змін. Основним чинником, який позитивно вплине на прихід інвестицій в Україну, є підписання асоціації з ЄС. Але на превеликий жаль Кабінет мінистрів призупинив рух у цьому напрямку. Але позитивним залишається для інвесторів  те, що ринки в нас ще не сформовані і, як наслідок, можна отримати високу рентабельність.

Майже єдиним позитивним фінансовим досягненням країни в 2013 році стало те, що Україна піднялася на 28 позицій в рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business, хоч і не увійшла до сотні кращих держав.

В силу останніх подій стає зрозуміло, що на збільшення інвестицій в країну сподіватися не варто. Тож по всім тенденціям в 2014 році збільшуватиметься тільки зовнішній борг України.  Тримаймося!
 
Фінансовий журналіст Сергій КОРНІЄНКО
http://vk.com/id18805931


Наверхнаверх