logo
dollar
euro

Прокуратура Кременчука повернула громаді міста 10 га земель рекреаційного призначення

6:58 22.11.2013 eye 1086
Прокуратура Кременчука повернула громаді міста 10 га земель рекреаційного призначення

Рішенням Автозаводського районного суду Кременчука задоволено позов Кременчуцького міжрайонного екологічного прокурора до Кременчуцької міської ради про скасування рішення сесії, яким неправомірно внесено зміни до Генерального плану міста Кременчука.

Так, було змінено функціональне призначення земельної ділянки площею майже 10 га понад урізом Дніпродзержинського водосховища з ландшафтно-рекреаційної зони загальноміського значення на зону розміщення одноквартирної котеджної забудови. Наявність вказаного рішення надало змогу у подальшому вказані земельну ділянку протиправно надати у приватну власність.

Всупереч вимог чинного законодавства, на землях водного фонду планувалося спорудження 72 індивідуальних житлових будинків.

Завдяки принциповій позиції Кременчуцького міжрайонного екологічного прокурора місце відпочинку жителів міста не перетворилася на елітне котеджне містечко для окремих громадян.

Виконання рішення суду перебуває на контролі прокуратури, - інформує прес-служба Кременчуцької міжрайонної екологічної прокуратури.


Наверхнаверх