logo
dollar
euro

Грабуючи сільський магазин у Полтавському районі, хлопчаки не знали, що відповідати доведеться по-дорослому

15:29 21.11.2013 eye 403
Грабуючи сільський магазин у Полтавському районі, хлопчаки не знали, що відповідати доведеться по-дорослому

Два 14-ти річних та 11-річний хлопчаки нещодавно вночі пограбували сільський магазин. Брали йогурти, шоколад, ковбасу, енергетичні напої, парфуми та інший дріб’язок. Вкрали всього десь на 3000 грн. Солодощі почали їсти вже в магазині.

Правоохоронці "вирахували" їх вже за добу. Хлопці не відпирались. Зізнались, що обікрасти магазин готувались заздалегідь. Запаслись залізякою, якою відтиснули віконну раму та влізли всередину. Здали малолітні зловмисники й те, що залишилось від украденого. Крім того, зізнались, що за місяці до того поцупили в  магазині сусіднього села тютюнові вироби. Свої кримінальні походеньки пояснити не змогли, мовляв, просто розважалися.

Наразі батьки незаконослухняних хлопчаків  притягнуті до адміністративної відповідальності та мають відшкодувати  магазинам матеріальні збитки. Хлопцям доведеться відповідати вже по-дорослому. Порушено кримінальне провадження за крадіжку з проникненням у житло чи інше приміщення. За скоєне їм загрожує від трьох до шести років позбавлення волі, повідомляє СКМСД Полтавського РВ УМВС України в Полтавській області.


Наверхнаверх