logo
dollar
euro

У Петровському парку Полтави посадять 200 "сиреней"

11:20 21.11.2013 eye 461
У Петровському парку Полтави посадять 200 "сиреней"

У додатку до рішення виконкому Полтавської міськради "Про посадку дерев і кущів  восени 2013 року", прийнятого 19 листопада, йдеться саме про "200 сиреней", які, зокрема, планується посадити в Петровському парку.

Мова йде, вірогідно, про бузок. На жаль, які з понад 1000 існуючих сортів бузку будуть висаджені в парку, що в 1964 році був визнаний пам'яткою садово-паркового мистецтва,  не уточнюється. Таке рішення міськвиконком прийняв на основі пропозицій, затверджених на засіданні координаційної ради з ландшафтної архітектури 14 жовтня цього року.

Нагадаємо, що у квітні цього року міськвиконком прийняв рішення про весняне "озеленення", згідно якому в Петровському парку мали посадити 800 кущів бирючини, 10 – чубушника, 1 – ґлоду та одне дерево грабу.  Отже, Петровський парк  – фаворит року. Тут заплановано посадити найбільшу кількість (1011) кущів і одне дерево. Виконати цю роботу має КП "Декоративні культури".

Цієї осені вищезгадане комунальне підприємство за рішенням міськвиконкому також посадить: на бульварі ім. Богдана Хмельниціького - 12 кленів, на далекій від велелюдних  вул. Станіславського –  133 шт. дерев та кущів ясенів, грабів, лип,  глоду і, поруч, на на вул. Щепотьєва –  14 шт. грабів, лип та акацій, на вул. Паризької Комуни – 8 горобин, у сквері на Огнівці – 3 яблуні (дивний вибір для міського скверу), у якомусь парку Юрченка, якого на карті Полтави знайти не вдалося, (можливо йдеться про вул. Петра Юрченка) – 300 кущів спіреї. До речі, цього року 12 квітня спірею саджали на площі біля театру, а 19 квітня їх вже там не було. Пресі тоді в КП "Декоративні культури" пояснили, що полтавцям не сподобався естетичний вигляд кущів.  Ці каво, чи не "театральні вигнанці" оселяться в парку Юрченка і чи не поженуть естети звідти аж 300 кущів? Варто зазначити, що спіря в весняних планах КП "Декоративні культури", затверджених міськвиконкомом,  узагалі не значилась.

А ось в осінні плани Київської райради міські очільники включили посадку лип: по п’ять на вул. Зіньківській та Енгельса. Ленінська райрада має організувати посадку 20 кленів на бульварі Богдана Хмельницького, між загальноосвітніми школами №17 і №37 та 10 тополь Симона (або Китайського): 5 дерев на проспекті Миколи Вавілова та 5 – біля 3-ї клінічної лікарні на пров. Рибальському.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх