logo
dollar
euro

У таємному місці Полтави проведуть єдиний у цьому році квартирник

8:51 21.11.2013 eye 469
У таємному місці Полтави проведуть єдиний у цьому році квартирник

24 листопада о 17:00 у таємному місці відбудеться поетично-музичний квартирник "КіЛоМеТРИ По…".

Останнім часом, традиція проведення квартирників чомусь незаслужено почала занепадати. Свій початок вона бере ще з 80-х років, коли деякі музиканти і рок-групи не могли давати публічних концертів і тому вдавалися до таких форм проведення власних виступів. У нас час, коли з місцем проведення проблем не виникає, це все одно залишається дуже цікавим форматом.

Квартирник – це ексклюзивність і екзотичність. Ну де ще Ви зможете просто сидіти з друзями на дивані чи на підлозі  серед десятків зацікавлених очей і слухати вірші, насолоджуватися акустичною музикою, смакуючи гарячим чаєм у теплій квартирі?

З часу проведення останнього квартирнику "Вінші" 9-ого грудня 2012 року минув майже рік. До того у жовтні 2012-ого був проведений квартирник "ДніпроЛтава" (разом з дніпропетровськими поетами).

Цього разу ідея і географія учасників дещо розширена. Назва "КіЛоМеТРИ По…" відсилає до серпневого туру містами України полтавських поетів і музикантів "Кілометри почуттів". Тепер цікаві творчі особистості, котрі зустрічалися нашим мандрівникам протягом подорожі завітають до Полтави. Літера "К" буде символізувати Київ (звідки приїде поетеса Юлія Баженова), "Л" – Лубни (Містер Коржик і Олена Бублик), "М" – Мукачево (Віталій Попович, Віталій Керестен, Нікіта Сафронов). "ТРИ" – це три музичні одиниці: полтавські гурти "Nonsense", "Космос Буде Наш" і той же мукачівський Нікіта Сафронов.

"По…", тобто Полтаву, представлятимуть Денис Стерн, Анна Єгорова, Андрій Коновалов (котрий став організатором всього цього дійства) і Роман Повзик.

Поспішайте, це буде єдиний у цьому році полтавський квартирник. А такий склад учасників взагалі ніколи не повториться…

ЩО: поезо-музичний квартирник "КіЛоМеТРИ По…"

КОЛИ: 24-ого листопада о 17:00

ДЕ: місце проведення тримається в таємниці

ЦІНА: 30 грн, квитки можна замовити за тел. 095-460-89-69 (Андрій), у нього ж і дізнатися про локацію заходу

ПОДРОБИЦІ: http://vk.com/kilo_po


Наверхнаверх