logo
dollar
euro

У Полтаві пройшла презентація нової книги братів Капранових

11:09 20.11.2013 eye 374
У Полтаві пройшла презентація нової книги братів Капранових

Учора в обласній бібліотеці імені Котляревського пройшла презентація нової книги братів Капранових.

Цього разу до Полтави Віталій та Дмитро Капранови привезли книгу «Мальована історія незалежності України». Сама ж презентація розпочалася з п’ятихвилинним запізненням. Як пожартував один з братів: «Зробили скидку у п’ять хвилин на пробки». Далі письменники розповідали про те, що підштовхнуло їх до написання цієї книги та як проходила робота над нею. Розповіді розбавлялися виконанням музичних композицій на слова Сергія Татчина у стилі, який самі брати називають кобза-реп. Паралельно всі присутні могли розглядати сторінки нової книги.

«Мальована історія незалежності України» - це короткий і доступний виклад подій минулого, який покликаний зорієнтувати підростаюче покоління у таких, на перший погляд, складних історичних прцоесах, як походження Української держави та боротьба за її встановлення. На кожний історичний період в книзі відведена однакова кількість сторінок і супроводжується він своєрідними коміксами, над якими паралельно трудилися художники з різних міст України. Така форма подачі матеріалу має полегшити його засвоєння дітьми. Втім, як відмітили самі Капранови, «Мальована історія незалежності України» - це книга для дітей, яка обов’язкова для прочитання дорослим.

Наприкінці вечора усі бажаючі змогли придбати книги авторів (крім «Мальованої історії …» Віталій і Дмитро привезли також більш ранні свої твори), отримати автографи і сфотографуватися напам’ять.   


Наверхнаверх