logo
dollar
euro

Кримінальні походи братів

8:55 28.04.2013 eye 35
Кримінальні походи братів

Двоє рідних братів, 24-х та 26-и років, які вже були раніше судимі за аналогічні злочини, але висновків так і не зробили.

Продовжуючи свої кримінальні походи, злодії проникали до дачних будівель, які знаходяться в одному з товариств у місті Комсомольську, та викрадали все найцінніше, що потрапляло під руку. Об’єктами злочинних посягань була відео- та аудіотехніка, металеві вироби та електроінструменти. Унаслідок викрадення майна злодії заподіяли матеріальної шкоди людям на загальну суму 9300 гривень. Також молодики проникали до гаражів та здійснювали крадіжки бензину й інструментів. Наразі працівники Комсомольського міськвідділу міліції вже довели причетність підозрюваних до п’яти кримінальних правопорушень.

Крім того, з’ясувалося, що брати орудували не лише в Комсомольську, а й у сусідньому Кременчуці. Свою протиправну поведінку родичі пояснюють просто: «Потрібні були гроші».

Наразі міліціонери частково вилучили у молодиків речові докази та повернули майно власникам. Злодіїв заарештовано. Слідчим відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка, поєднана з проникненням у приміщення чи сховище). За законом брати можуть потрапити за грати на термін від трьох до шести років.


Наверхнаверх