logo
dollar
euro

"Свобода слова" по-кременчуцьки

14:39 18.11.2013 eye 251
"Свобода слова" по-кременчуцьки

Черговим виявом цензури і спробою надалі душити свободу преси назвав голова Полтавської обласної організації партії "За Україну!" Олег Пустовгар намагання мерії Кременчука поставити під контроль незалежний місцевий телеканал "Візит".

Під час робочого візиту до наддніпрянського міста лідер "заукраїнців" області, окрім зустрічей з партійним активом знайшов час для інтерв’ю телеканалу "Візит"

"Це не лише зазіхання на свободу слова, а й на приватну власність, оскільки міський голова Олег Бабаєв став ініціатором безпрецедентного процесу – переведення приватного каналу у комунальну власність, - заявив Олег Пустовгар. – Це ще один приклад саботажу Партією Регіонів євроінтеграції, бо влада інтегрується в ЄС тільки на словах, а насправді нищить європейські цінності як от свобода слова", - цитує слова прес-служба полтавської обласної організації партії “За Україну!".

Ситуація навколо каналу стала предметом обговорення в парламентському комітеті з питань свободи слова, очолюваному Миколою Томенком. За словами Олега Пустовгара, народні депутати від об’єднаних сил опозиції ініціюють звернення до європейських інституцій, що опікуються проблемами захисту свободи слова.


Наверхнаверх