logo
dollar
euro

У Полтавській ОДА поговорили про дозвілля школярів

13:09 18.11.2013 eye 467
У Полтавській ОДА поговорили про дозвілля школярів

Сьогодні на апаратній нараді, яку провів голова облдержадміністрації Олександро  Удовіченко, говорили, зокрема, про обласну мережу позашкільних закладів. Обласний очільник зазначив, що керівництвом країни перед місцевою владою поставлене завдання залучити до позашкільної освіти не менше 70% учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Наразі, за повідомленням виконувачки обов'язки директора Департаменту освіти і науки ОДА Галини Власюк, на Полтавщині діють 92 освітянських позашкільних навчальних заклади, які відвідують 51948 учнів (43,1%). На 1 січня поточного року таких дітей було на 8005 (на 7,8%) менше. Найкращі показники у Пирятинському, Чорнухинському, Миргородському, Кременчуцькому, Новосанжарському та Зіньківському районах.

В області працюють 2340 гуртків, студій, секцій, творчих об’єднань при загальноосвітніх школах, фінансування яких забезпечується за рахунок коштів місцевих бюджетів, та 52 гуртки утримуються за кошти батьків. У Полтаві та Кременчуці також діють клуби за місцем проживання, які відвідують 2618 учнів. Крім того, в Полтаві працює приватний позашкільний навчальний заклад «Юний європеєць», який отримав ліцензію на здійснення позашкільної освіти і послуги якого користуються попитом  у мешканців обласного центру.

Отже, в облдержадміністрації порахували, що загалом різними формами позашкільної освіти в регіоні "охоплені" 75,1% дітей.


Наверхнаверх