logo
dollar
euro

Сьома поразка «Динамо»

10:18 18.11.2013 eye 460
Сьома поразка «Динамо»

Полтавське «Динамо» провело матч сьомого туру в чоловічій гандбольній Суперлізі.

У Запоріжжі наша команда зустрілася з багаторазовим  чемпіоном України – запорізьким ZTR. Незважаючи на те, що динамівці відносно недавно також вигравали золоті медалі, наразі команди, як кажуть, знаходяться в різних вагових категоріях. У складі «Динамо» серйозний досвід виступів у Суперлізі мали лише воротар Михайло Дайментов і розігруючий Юрій Хауха. Решта ж – необстріляна молодь. ZTR вийшов на гру без кількох своїх лідерів, давши їм відпочити після матчів збірної України. Але навіть за таких умов різниця в класі була дуже відчутна. Підсумковий рахунок – 39:16 на користь запоріжців.

У складі «Динамо» варто відзначити Юрія Бабенкова й Віталія Занимонця, які потихеньку стають лідерами оновленого полтавського гандбольного клубу. Це сьома поразка полтавців у семи зіграних матчах.

Наступну гру «Динамо» проведе на виїзді 7-го грудня теж у Запоріжжі проти «ЗНТУ-ЗАБ».

 ZTR: Крючков, Деревянкін; Акименко, Бегаль (3), Ганчев (1), Звездов (1), Зотов (3), Ісанчук (5), Карамишев (9), Кириленко (2), Константинов (3), Пронін, Турченко (5), Тюкін (7).
«Динамо»: Дайментов, Варченко, Дендеберя; Бабенков (8), Визір (1), Головашич, Дич (3), Занимонець А. (1), Занимонець В. (3), Качура, Ростовський, Смеречук, Хауха, Чуніхін.


Наверхнаверх