logo
dollar
euro

У Лубнах розпочався благодійний тур "Поділись своїм серцем"

22:30 15.12.2019 eye 1518
У Лубнах розпочався благодійний тур "Поділись своїм серцем"

Із метою допомоги новонародженим дітям Полтавщини, які мають проблеми зі здоров’ям, Володимир Дорош та гурт "Гармонія" проводять благодійний концертний тур під назвою "Поділись своїм серцем".

Під час творчих вечорів відбувається збір добровільних матеріальних пожертв для благородної справи. Отримані кошти будуть передані на закупівлю медичного обладнання для Полтавської обласної дитячої лікарні.

Благодійний тур з величезним успіхом розпочався у Лубнах. Свою високу професійну майстерність автор і виконавець Володимир Дорош та гурт "Гармонія" продемонстрували на сцені місцевої музичної школи. Дві з половиною години справжнього мистецтва, духовності, щирості і краси поезії та музики подарували лубенцям професійні музиканти.

Володимир Дорош: Хочемо привернути увагу до дітей, які потребують нашої підтримки. Не будемо байдужими і всі разом зробимо добру справу. А стосовно музики, то ми презентуємо нашу нову програму "Там де осінь". Приходьте на наші концерти і насолоджуйтеся музикою. А найголовніше – залишайтеся людьми, щирими і відвертими. Допомагайте один одному. І тоді проблем у житті буде менше.

У рамках концерту відбувся благодійний аукціон. Зібрані при його проведенні кошти також підуть на придбання медичного обладнання для полтавської обласної дитячої клінічної лікарні. Зробити свій внесок у благородну справу прийшло чимало відомих, авторитетних і впливових людей лубенщини. Серед них і міський голова Лубен Олександр Грицаєнко.

Олександр Грицаєнко: Сьогодні вкотре ми звертаємося до благодійності. Шана і повага Володимиру Дорошу і його колективу, які постійно доводять те, що доброчинність йде поруч із їхньою роботою. Не тільки словами, а й діями ми повинні допомагати тим людям, які живуть поруч із нами і потребують допомоги. І я відчуваю, бачу і знаю, що більшість лубенців такими і є. Цей захід відбувається під патронатом голови облдержадміністрації Олександра Удовіченка, і ми домовились, що придбаємо і під час новорічних свят подаруємо дитячій лікарні необхідне обладнання. У Володимира Дороша багато гарних пісень. Я не один концерт вже відвідую за його участю. Ця людина надзвичайно талановита, багатогранна, щира душою і серцем. Він багато допомагає землякам сьогодні і сподіваюсь ще багато зробить і в майбутньому.

По закінченню концерту своїми щирими і бурхливими оплесками вдячні поціновувачі мистецтва ще довго не відпускали зі сцени музикантів. До речі, гурт "Гармонія" відзначав свій день народження, бо новий остаточний склад музикантів сформувався нещодавно. Але спостерігаючи за виступом складалося враження, що учасники команди вже не перший рік виступають разом, а це результат багатьох тривалих і плідних репетицій.

Під час концертного туру Володимир Дорош та гурт "Гармонія" відвідають ще Миргород  (22 листопада, 19:00, районний будинок культури), Кременчук (8 грудня, 19:00, міський палац культури), Полтава (12 грудня, 19:00, палац дозвілля "Листопад").

Полтава(горизонт)

Захід відбувається за підтримки голови облдержадміністрації Олександра Удовіченка та міських голів Лубен, Миргорода, Кременчука та Полтави. Зробіть і Ви свій вклад до скарбниці доброчинства. В обмін на насолоду від музичного вечора залишіть дітям із проблемами здоров’я надію на життя! Кожна гривня, кинута до благодійної скриньки, обов’язково повернеться Вам щирою радістю. Отож, закликаємо усіх приєднатися до шляхетної справи.

Разом зробимо наш світ добрим і гармонійним!


Наверхнаверх