logo
dollar
euro

У Полтаві брати Капранови читатимуть реп під кобзу

8:49 17.11.2013 eye 357
У Полтаві брати Капранови читатимуть реп під кобзу

19 листопада о 20 годині у приміщенні арт-пивниці "Сто доріг" відбудеться виступ письменників і видавців братів Капранових з новою музичної програмою Дзен.ua.

Сама ж програма Дзен.ua – це "це трохи спів, трохи речитатив, усе під кобзу і дудку. Абсолютно ново, на чаклунські вірші одного з найкращих поетів сучасності Сергія Татчина. Татчин – це справжня інтернет-легенда, Останній з Мужикан, гуру Digital-романтизму і прочая і прочая".

Захід відбудеться в рамках підтримки нової книги "Мальованої історії незалежності України". У вересні на Форумі видавців у Львові брати Капранови так артистично продавали її із зеленого автомобільчика, що за 4 дні було поставлено рекорд у 3300 примірників.

Нагадаємо, у березні цього року брати Капранови вже відвідували Полтаву. Вони провели читання-співання в одній з бібліотек міста і разом з Нікою Колонюк, Анною Єгоровою і Романом Повзиком прийняли участь у "Янгольському шабаші".

Крім того, Дмитро Капранов став учасником відео, в якому відомі культурні діячі закликають підписати петицію врятування Кадетського корпусу: http://www.youtube.com/watch?v=88iro3748oA.

афіша
ЩО: Дзен.ua з братами Капрановими

ДЕ: арт-пивниця "Сто доріг" (вул. Паризької Комуни, 18)

КОЛИ: 19 листопада о 20:00

ЦІНА: вхід вільний, але замовити столик за тел. 7-46-38 не завадило б, бо очікується аншлаг.

Довідка: "Мальована історія Незалежності України" – це короткий (80 сторінок), логічний і зрозумілий виклад історичних подій, які зв’язують єдиною ниткою розвиток державності, починаючи від трипільських та кіммерійських племен аж до 1991-го року. Вона об’єднує в одне ціле історію всіх українських земель – від Закарпаття та Галичини до Слобожанщини та Криму.

Малювали історію Незалежності 6 художників: лідер гурту OT VINTA Юрко Журавель (Рівне), Олександр Бронзов (Чернігів), Олександр Костенко (Дніпропетровськ), Юрій Васін (Вінниця), Олег Коллар (Миколаїв), Роман Барабах (Львів).


Наверхнаверх