logo
dollar
euro

Водії Полтавщини, 17 листопада ввімкніть ближнє світло фар

14:08 16.11.2013 eye 1001
Водії Полтавщини, 17 листопада ввімкніть ближнє світло фар

Департамент ДАІ МВС України закликає всіх водіїв 17 листопада, в День пам'яті жертв ДТП, в знак солідарності та підтримки ввімкнути ближнє світло фар на транспортних засобах, тим самим ушанувавши пам'ять загиблих у ДТП.

Вшановувати пам'ять жертв дорожніх аварій вперше запропонували представники британського благодійного фонду допомоги жертвам ДТП «Road Peace», який відзначає цей день з 1993 року. У 2005 році у своїй Резолюції Генеральна Асамблея ООН закликала все світове співтовариство визнати Всесвітній день пам'яті жертв дорожніх аварій і відзначати його в третю неділю листопада.

Таке рішення було зумовлене занепокоєнням урядів і міжнародних співтовариств щорічним зростанням у світі кількості дорожньо-транспортних пригод. Адже, щороку в світі в ДТП гинуть більш ніж 1 млн 200 тис. Людей та біля 50 мільйонів отримують травми. Експерти Всесвітньої організації охорони здоров'я попереджають: якщо не вжити термінових заходів, то до 2020 року аварії на дорогах стануть однією з головних причин смертності в світі.  Про це повідомила прес-служба Департаменту ДАІ МВС України.


Наверхнаверх