logo
dollar
euro

"Столичні ініціативи" відзначили Полтавщину за участь у "Параді вишиванок"

13:57 16.11.2013 eye 747
"Столичні ініціативи" відзначили Полтавщину за участь у "Параді вишиванок"

Цими днями в Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського представники громадського об’єднання "Столичні ініціативи", яке є організатором "Параду вишиванок", нагородили Полтавщину за участь у заході, який відбувся цього року 24 серпня у Києві.

Керівник проекту "Параду вишиванок" Юлія Яткевич подякувала владу Полтавщини за спільну злагоджену роботу та учасників заходу за цікаве представлення регіону в столиці України в день її незалежності. За активну участь та підтримку національної культури представники полтавської делегації були нагороджені дипломами учасників Всеукраїнського "Параду вишиванок" та цінними подарунками.

парад
Цього року серед переможців була 6-річна полтавка Олександра Срібна. Вона представила дитячу вишиванку, яка визнана кращою. Полтавщина  також посіла друге місце за оформлення "Диво-птаха" - символу цьогорічного параду.

У 2014 році "Парад вишиванок" відбудеться в Києві традиційно 24 серпня. Його темою стане українське традиційне весілля. Розмальованих птахів замінять велетенські короваї висотою 2,95 м та шириною 2,05 м. Кожне місто-учасник отримає його заготовку.  Прикрашені  короваї стануть головним символом параду.

парад3
Учасників та гостей "Параду вишиванок 2014" чекатимуть:  конкурс найкращого арт-об'єкту "Український коровай", представленого кожним регіоном; конкурс-презентація українського традиційного весілля у карнавальній ході; конкурс найкращої вишиванки серед чоловіків, жінок та дітей; конкурс українського весільного вінка; конкурс української пісні, виконаної дітьми акапельно.

парад2


Наверхнаверх