logo
dollar
euro

У Кременчуці на початку листопада зареєстрували народження 4 пар близнят та двійню

13:50 15.11.2013 eye 1004
У Кременчуці на початку листопада зареєстрували народження 4 пар близнят та двійню

У перший тиждень листопада 2013 року в Автозаводському відділі державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Кременчуцького міського управління юстиції зареєстровано 5 двієнь із 52 новонароджених: 2 пари дівчаток, 2 пари хлопчиків та  1 двійня - дівчинка і хлопчик. Усі малюки народились в другій половині жовтня. Дві пари дівчаток з’явились на світ в один день, але в пологових будинках різних міст - Полтави та Кременчука.

Двійню зареєстрували урочисто. Молоде подружжя Оксана та Руслан Лушини, вірогідно, є "фанами" Пушкіна, адже первістків назвали Аріна та Родіон.

Загалом в Автозаводському відділі державної реєстрації актів цивільного зареєстровано цього року 1290 новонароджених, із яких 13 двієнь: 5 пар дівчаток, 4 пари хлопчиків та 4 двійні - дівчинка і хлопчик. Батьки переважно називали дітей традиційними іменами: Дмитро та Анна, Олег та Олександр, Данііл та Ярослав, Софія та Варвара, Марія та Ілля, Карина та Христина. Серед новонароджених два Кирила, дві Єви, Ніка, Карина, Христина, Аліса та Сніжана.

Цього року  в Автозаводському відділі державної реєстрації актів цивільного стану  відзначив ще один рекорд: у липні зареєстрована рекордна кількість новонароджених за останні 25 років.


Наверхнаверх