logo
dollar
euro

Полтавщиною мандрувала пересувна фотовиставки про ОУН-УПА

11:52 16.12.2019 eye 1009
Полтавщиною мандрувала пересувна фотовиставки про ОУН-УПА

Із 5 жовтня до 15 листопада на Полтавщині за ініціативи Полтавської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" діяла пересувна вулична фотовиставка, присвячена визвольній боротьбі українського народу за незалежність, зокрема діяльности ОУН-УПА.

Фотовиставку змогли побачити у Карлівці, Кобеляках, Кременчуці, Полтаві, Лубнах, Пирятині, Лохвиці, Миргороді,Чорнухах та Машівці. Мешканці Полтавщини змогли познайомитись із світлинами та архівними документами про історію створення та діяльність ОУН-УПА, фактами з життя борців за волю України.

"На прохання полтавців графік демонстрації виставки навіть довелося змінювати: у деяких містах виставку демонстрували повторно, а подекуди ще й затримували через інтерес місцевих істориків. Правду не втримати в жодному разі, тому совєцькі брехливі стереотипи тануть на очах, переламуючи раніше насаджені тоталітарні брехні і змінюючи свідомість українців на націоналістичну орієнтацію. Цю виставка обов'язково побачить в усіх містах та великі селищах області, адже навесні ми відновимо її "подорож", – зазначив заступник голови Полтавської обласної організації ВО "Свобода" Анатолій Ханко.


Наверхнаверх