logo
dollar
euro

Диканське КПП протягом майже трьох років не платило сільраді за оренду майна

12:32 15.11.2013 eye 1079
Диканське КПП протягом майже трьох років не платило сільраді за оренду майна

Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області, під час ревізії Диканської селищної ради за період з 01.01.2011 по 30.09.2013 року, знайшли фінансові порушень, що призвели до втрат 230 тис. грн.

Зокрема, встановлено, Диканське ККП, протягом майже трьох років  не перераховувало  до селищного бюджету частки надходжень від орендної плати за орендоване майно комунальної власності селища. Таким чином фондом селищного бюджету недоотримані понад 93 тис. грн.

Крам того замовники об’єктів будівництва порушували вимоги  чинного законодавства щодо сплати внесків на розвиток інфраструктури селища до моменту введення об’єктів забудови в експлуатацію. Через це спеціальним фондом селищного бюджету недоотримано 38,8 тис. грн.

Також фінінспектори виявили, що в результаті зарахування до селищного бюджету протягом двох років надходжень від сплати адміністративних штрафів, загальним фондом державного бюджету недоотримані  5,8 тис. Грн.

Наразі фінансові порушення частково усунуті. За результатами ревізії на трьох посадових осіб складені протоколи про адміністративне порушення. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Диканського району, повідомляє прес-служба Держфінінспекції в Полтавській області.


Наверхнаверх