logo
dollar
euro

Мешканець Кременчука засуджений за контрабанду трамадолу

9:19 15.11.2013 eye 379
Мешканець Кременчука засуджений за контрабанду трамадолу

У червні 2012 року мешканець Кременчука, 1984 року народження, погодився на пропозицію отримати з Європи посилку з 1220 капсулами трамадолу та 19 г порошку, що містив психотропну речовину.

Наркотичні засоби планував продати на території Полтавщини. У той час він вже був засуджений до покарання за умисне спричинення тяжких тілесних ушкоджень, але йому судом був наданий іспитовий термін. Не дочекавшись його закінчення, хлопець свідомо пішов на новий злочин.

Цими днями апеляційний суд Полтавської області залишив без змін вирок суду першої інстанції щодо мешканця Кременчуцького району, який обвинувачувався у контрабанді трамадолу та психотропної речовини. Державне обвинувачення в суді підтримували працівники органів прокуратури області. Як повідомив прокурор відділу прокуратури області Микола Верблюд, вироком суду громадянин визнаний винним за двома статтями Кримінального кодексу України та засуджений до 7 років позбавлення волі з конфіскацією належного йому майна. До покарання за контрабанду суд приєднав ще й не відбуту частину терміну за попередній злочин.

Увага! Трамадол ― синтетичний опіоїдний анальгетик центральної дії, який застосовується для придушення гострого хронічного або післяопераційного болю. Залежність від трамадолу зазвичай проявляється у вигляді сильних симптомів синдрому абстиненції, які проявляються моментально при різкому відмові від прийому препарату. Тривале вживання трамадолу також може призвести до розвитку терпимості до наркотику, яка буде змушувати підвищувати дозу з метою отримання очікуваних ефектів. Збільшення дози також сприяє розвитку залежності. Симптоми синдрому абстиненції проявляються дуже швидко після припинення вживання трамадолу. Основні симптоми включають в себе: почуття тривоги; нудоту; підвищене потовиділення ; озноб; тремтіння в кінцівках; діарею; галюцинації; проблеми зі сном; проблеми з диханням.


Наверхнаверх