dollar
euro

Полтава на весні не може перемогти

14:51 22.10.2017 eye 19

У третій весняної грі з аутсайдером ФК Полтава не зміг виграти - нульова нічия з білоцерківським Арсеналом.

Перший тайм пройшов за незаперечної переваги господарів поля. Моменти, правда, виникали після флангових атак, стандартів і дальніх ударів. Проте жоден з них стовідсотковим назвати не можна.

У другій половині зустрічі гості створили більше, на 60 хвилині потрапили у поперечину, також не використали два убійних прострілів із правого флангу. Однак перевага залишалася у полтавців, які, втім, теж забити не могли. Втратили свої можливості Івашко, Сірик на 61-й, Антіпов на 78-й хвилині, коли майже вийшов сам на сам, Жданов зі штрафного наприкінці гри...

У результаті - нічия з рахунком 0:0, яка стала для ФК Полтава вже третьою поспіль.