logo
dollar
euro

На Полтавщині після втручання прокуратури виплачуються зарплатні борги

11:32 14.11.2013 eye 377
На Полтавщині після втручання прокуратури виплачуються зарплатні борги

Як повідомила старший прокурор відділу захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Полтавської області Людмила Мотощук, за документами прокурорського реагування в регіоні виплачено майже 16 млн. грн. заборгованої зарплати, а за результатами прокурорських перевірок розпочато 19 кримінальних проваджень.

В області виявлені непоодинокі факти безпідставної невиплати заробітної плати. Також, під час прокурорських перевірок, були виявлені порушення строків виплати заробітної плати. В органи державної влади та контролю прокурорами було внесено 66 подань та на захист прав громадян заявлено позовів на суму понад 700 тис. грн.

Після втручання прокуратури і внесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, службові особи одного з підприємств Чутівського району повністю виплатили 145-ти працівникам понад 300 тис. грн. зарплати, яку заборгували за 2 місяці. На вимогу прокурора Полтавського району погашений борг із виплати заробітної плати працівникам Полтавської експедиції з геофізичних досліджень у свердловинах та Східно-Української геофізичної розвідувальної експедиції на загальну суму понад мільйон гривень.

Зазначимо, 13 листопада Президент України підписав Доручення за результатами зустрічі з представниками Українського союзу промисловців і підприємців та Федерації професійних спілок України, в якому, зокрема, йдеться: "забезпечити вжиття за участю Генеральної прокуратури України невідкладних заходів щодо своєчасної оплати праці працівників і погашення заборгованості з виплати заробітної плати, взяти під особистий контроль здійснення цих заходів".

До теми: Найбільше у Полтаві людям по зарплаті заборгували державні підприємства-банкрути


Наверхнаверх