logo
dollar
euro

Працівник Кременчуцької виправної колонії попався на наркотиках

9:38 14.11.2013 eye 359
Працівник Кременчуцької виправної колонії попався на наркотиках

13 листопада на контрольно-перепускному пункті Кременчуцької виправної колонії (№69) у начальника відділення соціально-психологічної служби вищезазначеної установи лейтенанта внутрішньої служби під час догляду виявили речовину зеленого кольору рослинного походження та пігулки в пачці з-під цигарок. Зелену речовину рослинного походження знайшли і в службовому кабінеті соціального психолога за межами колонії.

Доглядали лейтенанта слідчий обласної прокуратури та співробітники СБУ в рамках перевірки інформації Сумського територіального відділу внутрішньої безпеки та протидії корупції Державної пенітенціарної служби України та сектору оперативно-розшукової роботи УДПтС в Полтавській області.

Відносно лейтенанта, котрий працює в органах кримінально-виконавчої служби з березня 2011 року, слідчим відділом прокуратури Полтавської області 12.11.2013 року відкрите кримінальне провадження за ознаками ст. 364 ч.3 КК України (зловживання владою або службовим становищем вчинене працівником правоохоронного органу). Проводиться службова перевірка. Вилучену речовину та пігулки направлено на дослідження до НДЕКЦ при УМВС в області, повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області.


Наверхнаверх